Technik Farmaceutyczny

Pensja: minimum 5000zł brutto Skierniewice

Dla Naszego klienta poszukujemy - Technika Farmaceutycznego w Skierniewicach

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa pacjentów i sprzedaż leków

Wymagania:

- Dyplom technika farmaceutycznego z odbytym stażem,
- Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Samodzielność i skuteczność w działaniu.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 5000 zł miesięcznie.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Elastyczny czas pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
- Rozwinięta opieka farmaceutyczna,
- Przyjazna atmosfera.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.

‌ Skierniewice ›› Skierniewice

Data dodania: 19/04/2024